Introductie nieuwe stuur- en ophangingsonderdelen MERCEDES GLS (X167)

  • Nieuwe items beschikbaar uit voorraad
  • Overzicht van alle referenties via de Sidem online-catalogus: catalogue.sidem.be

Sidem, de Europese fabrikant van stuur- en ophangingsonderdelen, presenteert de nieuwste toevoegingen aan zijn assortiment stuur- en ophangingsonderdelen. Deze artikelreferenties zijn nu onmiddellijk leverbaar uit voorraad voor: MERCEDES GLS (X167)

Nieuw in het gamma

De tabel biedt een overzicht van alle nieuwe artikelen.

MERCEDES GLS (X167),  
04/2019 ->  
REF SIDEM REF OEM DESCRIPTION
49010 167 338 00 00 AXIAAL GEWRICHT
490060 167 320 01 89 STABILISATORVERBINDINGSSTANG LINKS
490061 167 320 02 89 STABILISATORVERBINDINGSSTANG RECHTS

Hoogste dekking
Met het breedste en diepste gamma onderdelen van topkwaliteit is Sidem dé Europese specialist voor de productie van stuur- en ophangingsonderdelen. Dit is de voornaamste reden waarom Sidem de hoogste dekking in een regio of markt kan bieden op het vlak van stuur- en ophangingsonderdelen. Raadpleeg de volledige Sidem catalogus voor alle nieuwe referenties.

Gerelateerd nieuws

Nieuwe items in het gamma voor Mazda 3 (BP).

Deze artikelreferenties zijn nu onmiddellijk leverbaar uit voorraad voor: Mazda 3 (BP).

Lees meer
Nieuwe online catalogus & app.

Vind in een handomdraai het juiste onderdeel voor uw herstelling! De vernieuwde Sidem online catalogus biedt het meest uitgebreide assortiment stuur- en ophangingsonderdelen op de aftermarkt: 10.000 artikelen van 54 merken en voor 1.579 modellen van personen- en lichte bedrijfsvoertuigen.

Lees meer
Nieuwe items in het gamma voor Dacia.

Deze artikelreferenties zijn nu onmiddellijk leverbaar uit voorraad voor: Dacia Duster III & Dacia Bigster.

Lees meer